Knjižnica pod krošnjami je projekt zavoda Divja misel. Ta idejni motor snuje in izvaja projekte, ki družbeno pomembne teme predstavljajo na privlačen, sodoben in navdihujoč način.


Zagotovo nas srečaš pod kakšno krošnjo, s knjigo v roki in možgani na prepihu.

Prebiramo pa tudi elektronsko in veseli smo odziva ter prebrisanih misli. Vedno pa smo tudi za, da staknemo krošnje s podobno mislečimi.





Vodja projekta,

splošne informacije:

Komunikacija z javnostmi

in koordinacija:

Tina Popovič
040 546 817

tina.popovic@divjamisel.org


Irena Plešivčnik
040 162 739

press@divjamisel.org


Organizacija, koordinacija,

komunikacija z založniki:



Gaja Naja Rojec
031 747 223

gaja.naj.rojec@divjamisel.org


Mistral Majer
041 386 382

mistral.majer@divjamisel.org



Enota

Kamnik:

Enota

Kanal ob Soči:

Maja Šinkovec Rajh
01 834 3298

maja.rajh@kam.sik.si


Blaž Valentinčič
041 920 666

si.libero@gmail.com

Enota

Komenda:

Enota

Kranj:

Maja Šinkovec Rajh
01 834 3298

maja.rajh@kam.sik.si


Zala Vidali
031 279 331

zala.vidali@layer.si


Enota

Mala planina:

Enota

Nova Gorica:

Helena Kermavner
041 731 797

info@pdd.si


Ana Raganzini
05 333 40 20

ana.raganzini@mc-novagorica.si


Enota

Novo mesto:

Enota

Polhov Gradec:

Franci Judež
031 490 776

francijudez@gmail.com


Nina Slana
040 480 346

prodaja@grad-polhovgradec.si


Enota

Polšnik:

Enota

Radgona / Bad Radkersburg (Avstrija):

Boštjan Juvan
041 578 813

juvan.totra@gmail.com


Susanne Weitlaner
+43 (0)699 11 59 10 14

susanne.weitlaner@pavelhaus.at


Enota

Rašica:

Enota

Ribnica:

Barbara Pečnik
01 7810 360

info@trubarjeva-domacija.si

Marko Zupanc
051 691 904

marko.zupanc@rib.sik.si

Enota

Vrhnika:

Enota

Zagorje ob Savi:

Vesna Popit in Sonja Žakelj
01 755 10 54 in 051 661 063

turizem2@zavod-cankar.siin sonja.zakelj@ckv.si
Maja Zibelnik
031 390 291

majc_r@yahoo.com